Календар за датою і по турам, Чемпіонат Нововодолазької ОТГ, Чемпіонат Нововодолазької ОТГ: Чемпіонат - Календар. Створено на Join.Football
1 тур
-
13 ЧЕРВ. 2020 / 17:00Авангард Буди3 : 0
-
13 ЧЕРВ. 2020 / 18:00Ветеран Нова Водолага0 : 1
-
13 ЧЕРВ. 2020 / 18:00Маяк 1959 Селекційне3 : 2
-
14 ЧЕРВ. 2020 / 18:00Титан Сосонівка2 : 3
2 тур
-
20 ЧЕРВ. 2020 / 18:00Дружба Рокитне1 : 2
-
20 ЧЕРВ. 2020 / 18:00ЦСКА Станичне3 : 2
-
20 ЧЕРВ. 2020 / 18:00Стандарт Ватутіне5 : 7
-
20 ЧЕРВ. 2020 / 18:00Авангард Буди7 : 0
3 тур
-
27 ЧЕРВ. 2020 / 18:00Ветеран Нова Водолага1 : 4
-
27 ЧЕРВ. 2020 / 18:00Титан Сосонівка1 : 9
-
27 ЧЕРВ. 2020 / 18:00Маяк 1959 Селекційне6 : 1
-
27 ЧЕРВ. 2020 / 18:00Факел Старовірівка5 : 2
4 тур
-
04 ЛИП. 2020 / 18:00Ветеран Нова Водолага5 : 1
-
04 ЛИП. 2020 / 18:00Авангард Буди3 : 0ТП
-
04 ЛИП. 2020 / 18:00Стандарт Ватутіне1 : 6
-
04 ЛИП. 2020 / 18:00Дружба Рокитне4 : 3
5 тур
-
11 ЛИП. 2020 / 18:00Титан Сосонівка1 : 12
-
11 ЛИП. 2020 / 18:00Маяк 1959 Селекційне2 : 1
-
11 ЛИП. 2020 / 18:00Факел Старовірівка3 : 4
-
11 ЛИП. 2020 / 18:00ЦСКА Станичне7 : 0
6 тур
-
18 ЛИП. 2020 / 18:00Дружба Рокитне8 : 0
-
18 ЛИП. 2020 / 18:00Авангард Буди2 : 2
-
18 ЛИП. 2020 / 18:00Ветеран Нова Водолага1 : 9
-
18 ЛИП. 2020 / 18:00Титан Сосонівка3 : 8
7 тур
-
25 ЛИП. 2020 / 18:00Маяк 1959 Селекційне1 : 2
-
25 ЛИП. 2020 / 18:00Факел Старовірівка14 : 0
-
25 ЛИП. 2020 / 18:00ЦСКА Станичне6 : 0
-
25 ЛИП. 2020 / 18:00Стандарт Ватутіне1 : 9
8 тур
-
01 СЕРП. 2020 / 18:00Дружба Рокитне3 : 3
-
01 СЕРП. 2020 / 18:00Авангард Буди13 : 1
-
01 СЕРП. 2020 / 18:00Титан Сосонівка0 : 21
-
01 СЕРП. 2020 / 18:00Ветеран Нова Водолага2 : 2
9 тур
-
08 СЕРП. 2020 / 18:00Стандарт Ватутіне2 : 5
-
08 СЕРП. 2020 / 18:00ЦСКА Станичне2 : 2
-
08 СЕРП. 2020 / 18:00Факел Старовірівка4 : 1
-
08 СЕРП. 2020 / 18:00Маяк 1959 Селекційне9 : 0
10 тур
-
15 СЕРП. 2020 / 17:00Дружба Рокитне14 : 0
-
15 СЕРП. 2020 / 17:00Ветеран Нова Водолага2 : 3
-
15 СЕРП. 2020 / 17:00Авангард Буди1 : 2
-
15 СЕРП. 2020 / 17:00Стандарт Ватутіне1 : 5
11 тур
-
22 СЕРП. 2020 / 17:00Маяк 1959 Селекційне6 : 1
-
22 СЕРП. 2020 / 17:00Титан Сосонівка1 : 1
-
22 СЕРП. 2020 / 17:00Факел Старовірівка8 : 1
-
22 СЕРП. 2020 / 17:00ЦСКА Станичне2 : 1
12 тур
-
29 СЕРП. 2020 / 17:00Дружба Рокитне8 : 3
-
29 СЕРП. 2020 / 17:00Авангард Буди6 : 0
-
29 СЕРП. 2020 / 17:00Стандарт Ватутіне0 : 3
-
29 СЕРП. 2020 / 17:00ЦСКА Станичне1 : 0
13 тур
-
05 ВЕР. 2020 / 17:00Факел Старовірівка3 : 0
-
05 ВЕР. 2020 / 17:00Маяк 1959 Селекційне2 : 2
-
05 ВЕР. 2020 / 17:00Титан Сосонівка3 : 7
-
05 ВЕР. 2020 / 17:00Ветеран Нова Водолага0 : 2
14 тур
-
12 ВЕР. 2020 / 17:00Дружба Рокитне0 : 3
-
12 ВЕР. 2020 / 17:00Факел Старовірівка3 : 0
-
12 ВЕР. 2020 / 17:00Стандарт Ватутіне4 : 5
-
12 ВЕР. 2020 / 17:00ЦСКА Станичне11 : 1